PROTIVPOŽARNA OBUKA ZA ZAPOSLENE U OSNOVNOJ ŠKOLI ,,SVETOZAR MARKOVIĆ“, BRODAREVO

U organizaciji lica zaduženog za obezbeđivanje zaštite od požara u školi, za zaposlene je održana obuka iz oblasti zaštite od požara.

U skladu sa nizom propisa i normativnih akata, pored današnje obuke, sprovedene su i sve ostale mere u okviru planova za postupanje u slučaju požara, same zaštite od požara i evakuacije.

Današnjem predavanju, koje je sprovedeno u cilju mera zaštite od požara, utvrđenih propisima na osnovu Zakona o zaštiti od požara i Zakona o eksplozivnim materijalima, zapaljivim tečnostima i gasovima, prisustvovali su svi zaposleni u školi.