Male olimpijske igre

Male olimpijske igre

U našoj školi danas su održane  „Male olimpijske igre“ koje se tradicionalno organizuju svake godine, a sve u cilju fizičkog angažovanja učenika i stvaranja navika za redovnim bavljenjem fizičkim aktivnostima. Na današnjem opštinskom takmičenju učešće su uzele dve ekipe učenika drugog  razreda. Svaka ekipa je sačinjena od  10 učenika, 5 dečaka i 5 devojčica. Takmičenje u poligonu spretnosti donelo je pobedu ekipi Osnovne škole „Boško Buha“ iz Ivanja.  S obzirom na to da nije bilo više učesnika, učenici trećeg razreda direktno su se plasirali na okružno takmičenje koje će se održati u Kolovratu u Osnovnoj školi „Milosav Stiković“. Nadamo se da će se u budućem periodu ovoj manifestaciji odazvati veći broj škola da zajedno promovišemo sport i zdrave stilove života. Još jednom čestitamo pobednicima!