Znanjem za budućnost

ByLejla Rovčanin

Znanjem za budućnost

Uz pokroviteljstvo Ministarstva prosvete i Grada Novi Pazar a u organizaciji ,,Rotary“ kluba Beograd-Čukarica i OŠ ,,Halifa Bin Zaid Al Nahjan“, organizovan je Festival Znanjem za budućnost.

Naša škola je bila gost na Festivalu i prisustvovala je Okružnom takmičenju u upravljanju dronovima uz posebne zadatke.

Ovom prilikom naša škola je dobila vrednu donaciju -dron koji ćemo koristiti kao nastavno sredstvo. Na njemu će se obučavati učenici koji će se takmičiti sa svojim vršnjacima na festivalima koji slede.

Ostvarena je značajna saradnja sa školama iz Novog Pazara, Sjenice, Nove Varoši, Prijepolja i Priboja na polju uvođenja savremenih tehnologija i novih uređaja koji se koriste u svim sferama života. Predstoje nam brojni projekti i uspešna saradnja.

About the author

Lejla Rovčanin administrator

Leave a Reply